



539 ₴
Гравер Grand МГ-650/40,Ручний гравер 650 Вт з регулюванням обертів (40 шт. насадок в комплекті)
Машина гравіювальна Grand МГ-650/40 — інструмент, який призначений для виконання широкого спектра тонких робіт із різних матеріалів. Гравер може виконувати шліфування, різання, щіткове чищення, полірування, розрізання, попереднє свердління. Зазначимо, що гравець має різноманітні насадки, їх використання залежить від різновиду виконуваних робіт.
Попри те, що замовити такі гравери за низькою ціною — не проблема, модель гравер Гранд МГ-650/40 виділяється гарною потужністю в 650 Вт. Додатковою перевагою є наявність регулювання обертів в діапазоні від 8 до 32 500 об./хв. Також обладнання укомплектоване фіксатором шпинделя, що істотно спрощує зміну обладнання. Інструмент не вимагає специфічного сервісу, адже доступ до щіток полегшений.
Особливості гравера Grand МГ-650/40:
Комплектація:
Заявленный производитель: Чехия г. Брно «Grand» ORIGINAL
Внимание!
Технические характеристики и комплектность могут быть изменены производителем без уведомления.
Цвет изделия может отличаться от цвета на картинке из-за используемых настроек монитора.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Вес | 6 кг |
| Максимальное количество оборотов | 3250 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 3.2 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | многофункциональная |