




2 123 ₴
Пила ланцюгова електрична Eltos ПЦ-2650M (металевий редуктор, автоматичне змащення ланцюга).
Електрична пила Eltos ПЦ-2650M створена з урахуванням сучасних норм і стандартів із виробництва електроінструменту та є продовженням лінійки ланцюгових пил торгової марки «Eltos».
Ланцюгова пила має бічне розташування двигуна потужність якого становить 2650 Вт, корпус редуктора виготовлений із металевого сплаву, надійно оберігаючи внутрішні комплектуючі від механічного пошкодження. Електропила здатна набирати високу швидкість обертання ланцюга до 12 м/сек, даючи змогу ефективно справлятися з відрізними роботами.
Бічна пила постачається в комплекті з напрямною шиною завдовжки 405 мм і ланцюгом, кріплення шини відбувається за 2 болти. Наявність автоматичного оливного насоса дає змогу проводити своєчасне мастило різального елемента, запобігаючи передчасному зношуванню.
Характеристика електричної пили Eltos ПЦ-2650M (бічний двигун):
Особливості:
Заявленный производитель: Германия г. Дюссельдорф «Eltos» ORIGINAL
Внимание!
Технические характеристики и комплектность могут быть изменены производителем без уведомления.
Цвет изделия может отличаться от цвета на картинке из-за используемых настроек монитора.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eltos |
| Вес | 3.7 кг |
| Длина шины | 405 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Состояние | Новое |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2650 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Да |