




1 988 ₴
Аккумуляторная цепная пила - сучкорез Grand АПЦ-20V/4 (20 Вольт, 2 А.ч - 2 Акк. в Комплекте, шина 10 см)
Grand АПЦ-20V/4 є акумуляторною ланцюговою пилою, що працює від літій-іонного акумулятора напругою 20 В. Це потужний та функціональний інструмент, який забезпечує швидку та ефективну обрізку дерев та кущів.
Пила Grand АПЦ-20V/4 оснащена зручним та ергономічним корпусом, що забезпечує надійний захист від пошкоджень та максимальний комфорт під час роботи з інструментом. Крім того, вона має автоматичну систему змащення ланцюга, що допомагає підтримувати оптимальну роботу пилки та продовжувати її термін експлуатації.
Окрім цього, Grand АПЦ-20V/4 має зручну кнопку охолодження, що допомагає уникнути перегріву пилки та збільшити тривалість її роботи. Також пила має підвищену точність різання, що робить її ідеальним інструментом для робіт по догляду та обрізці дерев та лісопарків.
В загальному, Grand АПЦ-20V/4 є надійним та потужним інструментом, який стане в нагоді кожному власнику приватного будинку, лісовика або господаря, який потребує надійного та ефективного інструменту для обрізки дерев та кущів.
ОСОБЛИВОСТІ:
Характеристики:
| Модель | Grand АПЦ-20V/4 |
| Тип акумуляторної батареї | Li-Ion |
| Ємність акумулятора (Ah) | 2 |
| Кількість акумуляторів (шт) | 2 |
| Швидкість обертання ланцюга (м/с) | 5 |
| Розташування двигуна | Пряме |
| Комплектація | Шина -1 шт, Цепь - 1 шт, Комплект для збирання, Захисний кожух, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон |
| Вага (кг) | 2,5 |
| Тип пакування | Кейс |
Заявленный производитель: Чехия г. Брно «Grand» ORIGINAL
Внимание!
Технические характеристики и комплектность могут быть изменены производителем без уведомления.
Цвет изделия может отличаться от цвета на картинке из-за используемых настроек монитора.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Длина шины | 100 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |