





3 379 ₴
Коса аккумуляторная KRAISSMANN 301 ART 20UL (20 V / 4 А.ч.)
Коса аккумуляторная KRAISSMANN 301 ART 20ULL легкий та простий у використанні для догляду за галявиною та краями газону в районах чутливих до шуму, поруч з будинком, лікарнями, школами. Оснащений зручною системою налаштування положення рукоятки і довжини штока. Скоба захисту захищає квіти, декоративні рослини та інші тендітні об'єкти від пошкоджень.
Комплектація:
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А/год |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 1 година |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Основні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Ріжучий елемент | Леска |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Кількість обертів | 6500 об/хв |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рівень шуму | 84.7 |
| Тип паковання | Паперова коробка |
Заявленная страна бренда: Германия, Kraissmann Maschinen
Внимание!
Технические характеристики и комплектность могут быть изменены производителем без уведомления.
Цвет изделия может отличаться от цвета на картинке из-за используемых настроек монитора.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Состояние | Новое |
| Режущий элемент | Леска |
| Расположение двигателя | Снизу |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип | Триммер |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость аккумулятора | 4 |
| Напряжение аккумулятора | 20 |