





2 527 ₴
Бензопила Grand БП-3500 (Шина 305 мм.)
Бензопила Grand БП-3500 - це чудовий вибір якісного інструменту, необхідного для дачників та власників приватних будинків. Інструмент має досить потужний двигун і високу швидкість різання. Хочеться відзначити наявність антивібраційної системи, покращеної системи запалювання, автоматичного мастила ланцюга та блокування кнопки включення.
Для безпеки під час роботи з пилкою передбачені гальмо ланцюга та рукоятка гальма ланцюга моментально зупиняють ланцюг у разі віддачі; блокуючий важіль газу для запобігання випадковому включенню; уловлювач ланцюга для уловлювання ланцюга при розриві або зіскакуванні; захисний пристрій оберігає руку, що стискає задню ручку від випадкового попадання гілок. Бензопила складається з високоякісних комплектуючих, що суттєво впливає на термін служби та має заводське складання.
Характеристики:
| Потужність (Вт / к.с.) | 3500 |
| Тип двигуна | 2T |
| Тип палива | Бензин АІ-92 + Мастило 2Т |
| Витрати палива (л/год) | 0,8-1,5 |
| Об`єм паливного бака (л) | 0.230 |
| Запуск двигуна | Ручний |
| Швидкість обертів (об/мин) | 0-3100 |
| Змащування ланцюга | Автоматично |
| Крок ланцюга | 0.325 |
| Рівень шуму (дБ) | 99-102 |
| Вміст мастила, л: | 0,160 |
| Комплектація | Шина 305 мм - 1шт, Ланцюг - 1 шт, Ємність для приготування паливной суміші, Комплект для збирання, Інструкция з експлуатації, Гарантійный талон |
| Довжина шини (мм) | 305 |
| Змащення ланцюга | Автоматична |
| Комплектація | Комплект для збирання |
| Вага (кг) | 5.3 |
| Тип пакування | Коробка |
Заявленный производитель: Чехия г. Брно «Grand» ORIGINAL
Внимание!
Технические характеристики и комплектность могут быть изменены производителем без уведомления.
Цвет изделия может отличаться от цвета на картинке из-за используемых настроек монитора.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Вес | 5.3 кг |
| Длина шины | 305 мм |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Шаг цепи | 0.325" |