


5 559 ₴
Аккумуляторная пила цепная Grand АПЦ-40V BL (2 Акк. х 20 Вольт / 4 А.ч. / Шина 405 мм).
Нова модель акумуляторної ланцюгової пилки GRAND PRO АПЦ 40V-BL – високоякісний продуктивний інструмент, що має широку сферу застосування. За рахунок роботи від акумуляторів і безщіткового двигуна, ця пила ідеально підійде для робіт при будівництві будинку, заготівлі дров, догляді за садом, також її можна використовувати на полюванні, риболовлі або просто під час відпочинку на природі.
Двигун з високим КПД та числом оборотів 9500 об/хв дозволяє розвинути швидкість ланцюга до 16 м/сек. Якісна шина та ланцюг легко впораються зі своєю роботою. Наявність об'ємного масляного бака з прозорими стінками дозволяє контролювати рівень мастила, а без ключового натягу ланцюга значно прискорює приведення інструменту до робочого стану. Автоматична мастила ланцюга та безключова натяжка ланцюга значно спрощують роботу з інструментом. Пила не вимагає будь-яких особливих навичок у роботі та обслуговуванні. Пила укомплектована 2-х акумуляторними батареями 20В 4А/год та зарядним пристроєм.
Складається із серії бездротових інструментів, що використовують акумуляторну батарею (4000 мАг) та універсальний зарядний пристрій.
Малошумна акумуляторна пилка оснащена системою швидкого натягу ланцюга.
Гальмо ланцюга та запобіжний фіксатор важеля газу
Підходить для заготівлі дров, догляду за деревами та роботи у закритих приміщеннях.
Спеціально розроблена конструкція забезпечує відмінну продуктивність пиляння та чистий зріз.
Особливості:
Характеристики:
Комплектація:
Заявленный производитель: Чехия г. Брно «Grand» ORIGINAL
Внимание!
Технические характеристики и комплектность могут быть изменены производителем без уведомления.
Цвет изделия может отличаться от цвета на картинке из-за используемых настроек монитора.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Вес | 5.2 кг |
| Длина шины | 405 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Состояние | Новое |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Время заряда аккумулятора | 90 мин |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 40 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |