







1 427 ₴
Электролобзик NARVA NJS-1300 (1300 Вт, Лазер)
Лобзик електричний Narva NJS-1300― якісний електроінструмент, призначений для виконання рівних і фігурних пропилів у листових матеріалах із дерева, металу, кераміки та пластику тощо.
Ця модель обладнана витривалим двигуном потужністю 1300 Вт, який розвиває до 3200 об/хв.
Інструмент має електронне регулювання кількості обертів і перемикач режимів маятникового ходу пилочки для зручності під час роботи з різними матеріалами.
Якісна підошва виготовлена з металу та регулюється для роботи під кутом до 45˚.
Спеціальна накладка на підошві інструмента призначена для акуратної роботи, наприклад, з таким декоративним матеріалом як ламінат.
Кнопка запуску фіксується в ввімкненому положенні, для комфорту під час тривалої роботи.
Шнур живлення має достатню довжину та розміщений у товстому гумовому обплетенні.
Особливості:
Технические характеристики:
| Глубина реза дерева | 65 мм |
| Тип крепления полотна | быстросменный |
| Поддержка оборотов | есть |
| Мощность | 1300 Вт |
| Глубина реза металла | 8 мм |
| Количество оборотов | 800 — 3200 об/мин |
| Амплитуда колебаний штока | 28 мм |
| Регулировка скорости | есть |
| Маятниковый ход | 4 положения |
| Лазерная указка | есть |
| Функция обдува рабочей зоны | нет |
| Тип рукоятки | скобовидная |
| Материал подошвы | алюминий |
| Наклонный рез | от + 45º до — 45º |
Комплектація
Заявлена країна бренду: Эстония, г. Нарва.
Увага!
Технічні характеристики і комплектація можуть бути змінені виробником без попередження.
Колір виробу, може відрізнятися від кольору на картинці з-за використовуваних налаштувань монітора.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Narva |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 2.5 кг |
| Материал подошвы | Алюминий |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Быстрозажимное крепление пилки | Да |
| Лазерный маркер | Да |
| Маятниковый ход | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Регулировка маятникового хода | 4 |
| Сдув опилок | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Максимальная глубина пропила | |
| Максимальная глубина пропила (дерево) | 100 мм |
| Максимальная глубина пропила (стали) | 10 мм |