







2 058 ₴
Фрезерная машина (Фрезер Погружной) NARVA NER-1800 (1800 вт, Цанга 6-8, 50мм погружение)
Фрезер електричний Narva NER-1800 використовується для фрезерування на жорсткій опорі в деревині, пластмасі та легких будівельних матеріалах пазів, крайок, профілів і поздовжніх отворів, а також для фрезерування за допомогою копіювальної гільзи.
Особенности:
Характеристики:
КОМПЛЕКТАЦИЯ
Заявлена країну бренду: Естонія, г. Нарва.
Увага!
Технічні характеристики і комплектація можуть бути змінені виробником без попередження.
Колір виробу, може відрізнятися від кольору на картинці з-за використовуваних налаштувань монітора.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Narva |
| Страна производитель | Эстония |
| Максимальная глубина фрезерования | 50 мм |
| Максимальное количество оборотов | 30000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Размер цанги | 8 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |