








4 507 ₴
Сварочный Полуавтомат Sirius MIG/MMA- 280Р + Бесплатная Доставка + 0.5 Флюса
Зварювальний напівавтомат Sirius MIG/MMA-280P — чудовий варіант для зварювання флюсовий (порошковий) дротом і електродами у вашому гаражі або майстерні. Напівавтомат не має під'єднання газу, що компенсується встановленням флюсового дроту або електродом до 4 мм — збільшує мобільність під час роботи й вам не потрібно витрачати кошти на дорогий балон для вуглепки, а також редуктор.
Має знімний рукав для зварювання дротом — дає змогу від'єднати рукав під час роботи електродами, що підвищує комфорт користування. Максимальний розмір бухти дроту D100 (1 кг).
Додатково компактні розміри та низька вага роблять Sirius MIG/MMA-280Pдуже мобільним апаратом. Побудований на інверторній технології IGBT: робота від мережі 180-240 В, низьке енергоспоживання, низька вага та компактні розміри, стабільний процес зварювання, що виробляє рівномірний і естетичний шов.
Апарат обладнаний системою повітряно примусового охолодження з кулера безперервним потоком повітря та системою захисту від перегрівання та короткого замикання.
Характеристики:
Комплектація:
Внимание!
Технические характеристики и комплектность могут быть изменены производителем без уведомления.
Цвет изделия может отличаться от цвета на картинке из-за используемых настроек монитора.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sirius |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальный сварочный ток | 280 А |
| Минимальный сварочный ток | 50 А |
| Номинальная потребляемая мощность | 9 кВт |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.6 мм |
| Максимальный диаметр проволоки | 1 мм |
| Максимальная скорость сварки | 2.5 м/мин |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Механизм подачи проволоки | Металл |